Pojemnościowy mikrofon studyjny Audio Technica AT 2020 z wbudowanym interfejsem

564,43 zł
Brutto
Ilość
Dostępny do tygodnia

Pojemnościowy mikrofon studyjny Audio Technica AT 2020 z wbudowanym interfejsem USB

 

Nowy mikrofon pojemnościowy Audio-Technica AT2020USB o charakterystyce kardioidalnej jest przeznaczony do nagrywania poprzez komputer.

 

Jest to idealny model do cyfrowego przechwytywania muzyki lub jakiegokolwiek źródła dźwięku z wykorzystaniem dowolnego oprogramowania do nagrywania. 

Mikrofon AT2020USB jest wyposażony w cyfrowe wyjście USB i zapewnia studyjnej jakości zrozumiałość i wyrazistość dźwięku, przez co idealnie nadaje się do domowego studia nagraniowego, do rejestracji w plenerze, do podcastingu i do rejestracji głosu lektora. Model AT2020 USB oparty jest na projekcie cieszącego się ogromnym uznaniem pojemnościowego mikrofonu kardioidalnego AT2020 i jest wyposażony w lekką membranę, skonstruowaną z naciskiem na rozszerzenie pasma przenoszenia i doskonałe oddawanie transjentów. 

Najnowocześniejsze technologie projektowania i wytwarzania stosowane przez Audio-Technica zapewniają zgodność mikrofonów ze standardami spójności i solidności, z jakich słynie ta marka.Studyjny mikrofon pojemnościowy zbierający dźwięk z boku z cyfrowym wyjściem USB, kompatybilny z Windows i Mac.

Dane:


  • mikrofon pojemnościowy z wyjściem USB (kompatybilny z Windows i Mac),
  • idealny do podcastingu, do domowego studia nagraniowego, do nagrań w plenerze oraz do rejestracji głosu lektora,
  • bardzo lekka membrana skonstruowana z naciskiem na rozszerzenie zakresu częstotliwości i doskonałe przenoszenie transjentów,
  • kardioidalna charakterystyka kierunkowa zmniejsza przechwytywanie niepożądanych dźwięków z kierunków innych niż główne, poprawiając izolację pożądanego źródła dźwięku,
  • niski poziom szumów własnych dostosowany do wysokiej klasy cyfrowego sprzętu nagraniowego,
  • zasilanie przez USB; mikrofon podłączany jest bezpośrednio do wejścia USB w komputerze,
  • przegubowy gwintowany uchwyt do statywu pozwala na bezpieczne, łatwe i precyzyjne zamocowanie mikrofonu,
  • bezpieczne i łatwe przenoszenie oraz ustawianie na blacie stołu dzięki statywowi na trzech składanych nogach.


AT2020USB
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu? Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!

16 innych produktów w tej samej kategorii: