• Banner

 • Banner

 • Banner

 • Banner

 • Banner

 • Banner

CHAUVET DJ CIRCUS 2.0 IRC

CIRCUS2.0IRC
748,78 zł

Ilość

Ostatnie sztukiCHAUVET DJ CIRCUS 2.0 IRC - najlepszy efekt 2in1 dostępny od ręki w Show System! 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Show System wprowadza do oferty nową markę oświetlenia efektowego - CHAUVET DJ. Urządzenia tej właśnie firmy doceniane są przez realizatorów i duże firmy rentalowe na całym świecie, a dowodem na to jest chociażby ich obecność w większości riderów. Swoje uznanie w branży, CHAUVET zdobył też m.in. dzięki wytwornicy ciężkiego dymu - CHAUVET DJ NIMBUS - używanej przez szerokie grono klientów, począwszy od mobilnych DJ, zespołów muzycznych na firmach realizatorskich kończąc.

CHAUVET DJ CIRCUS 2.0 IRC to efekt typu flower cieszący się sporym powodzeniem w branży. Circus jest efektem z grupy 2in1, na który składa się flower oparty na 320 diodach led + białe strobo zbudowane na 25 punktach led smd.  Urządzenie posiada szeroki zakres możliwości do tworzenia niezapomnianych pokazów świetlnych - nawet bez potrzeby użycia dodatkowego sterownika DMX. Wersja IRC daje również możliwość sterowania za pomocą pilota, który można zakupić opcjonalnie. Circus mimo swych niewielkich rozmiarów potrafi pokryć światłem bardzo dużą powierzchnię, co sprawia że jest to jeden z najczęściej wybieranych efektów do mobilnych zastosowań.Na panelu tylnym znajduje się bardzo prosty i czytelny panel sterujący, zbudowany z wyświetlacza, czterech przycisków oraz pokrętła ustawień mikrofonu. Urządzenie może działać w trybie automatycznym, korzystając z kilku gotowych presetów, a także w trybie SoundActive reagując na dźwięki otoczenia zbierane przez wbudowany mikrofon z płynną regulacją czułości.

Dodatkowo Circus 2.0 posiada możliwość sterowania przez dowolny sterownik DMX na 4 kanałach lub korzystając z funkcji Master/Slave. Również w tylnej części znajdują się gniazda zasilające - wejście i wyjście w standardzie IEC, pozwalające na łączenie do 16 urządzeń w linii.
Czym wyróżnia się Chauvet DJ na tle innych producentów? Przede wszystkim ceną, która jest nieco wyższa w porównaniu z ceną urządzeń proponowanych przez firmy konkurencyjne. Co za tym idzie różnice są widoczne dla użytkownika gołym okiem. Chauvet nauczony potężnym doświadczeniem w produkcji m.in. ruchomych głowic przykłada ogromną wagę do stosowanych w swych urządzeniach soczewek. To właśnie poprzez zastosowanie wysokiej jakości optyki, soczewki przenoszą światło o wiele mocniejsze i wyraźniejsze niż konkurenci, mimo tego że wg. specyfikacji technicznej posiadają bardzo zbliżone wartości. Dane techniczne:
 • sterowanie DMX – tryb 4 kanałowy
 • DMX IN/OUT - 3-pin XLR
 • źródło światła: 320 LED (80 red, 80 green, 80 blue, 40 white, 40 amber)
 • żywotność diód: 100,000 godzin 
 • strobo:  25x WHITE LED SMD 
 • żywotność diód smd:  50,000 godzin
 • wyjście IEC: do 15 urządzeń w linii 

Wszystkie efekty Chauvet DJ dostępne są od ręki, a także znajdują się w stałej ekspozycji w naszym showroomie. Szczegóły produktu
CIRCUS2.0IRC

Opis

Kolor światła
RGBWA + WHITE STROBO
Wysokość
373mm
Szerokość
330mm
Głębokość
200mm
Waga
3,8kg
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu?
Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!


16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku