• Banner

 • Banner

 • Banner

 • Banner

 • Banner

 • Banner

CHAUVET DJ KINTA FX

KINTAFX
713,00 zł
Brutto

Ilość

dostępny do tygodniaCHAUVET DJ KINTA FX - najlepszy efekt LED DERBY dostępny od ręki w Show System! 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Show System wprowadza do oferty nową markę oświetlenia efektowego - CHAUVET DJ. Urządzenia tej właśnie firmy doceniane są przez realizatorów i duże firmy rentalowe na całym świecie, a dowodem na to jest chociażby ich obecność w większości riderów. Swoje uznanie w branży, CHAUVET zdobył też m.in. dzięki wytwornicy ciężkiego dymu - CHAUVET DJ NIMBUS - używanej przez szerokie grono klientów, począwszy od mobilnych DJ, zespołów muzycznych na firmach realizatorskich kończąc.


CHAUVET DJ KINTA FX to jeden z mniejszych a zarazem mocniejszych efektów 3in1 dostępnych na rynku. Składa się on z 3 elementów: klasyczny czterokolorowy efekt typu derby  - RGBW,  bardzo mocny czerwono/zielony laser wytwarzający  tysiące ostrych i wyraźnych promieni oraz bardzo mocne, białe strobo zbudowane z 16 punktów smd. Całość daje nam szeroki zakres możliwości do tworzenia niezapomnianych pokazów świetlnych - nawet bez potrzeby użycia dodatkowego sterownika DMX. Kinta FX mimo swych niewielkich rozmiarów potrafi pokryć światłem bardzo dużą powierzchnię, co sprawia że jest to najczęściej wybierany efekt derby do mobilnych zastosowań.Na panelu tylnym znajduje się bardzo prosty i czytelny panel sterujący, zbudowany z wyświetlacza, czterech przycisków oraz pokrętła ustawień mikrofonu. Urządzenie może działać w trybie automatycznym, korzystając z kilku gotowych presetów, a także w trybie SoundActive reagując na dźwięki otoczenia zbierane przez wbudowany mikrofon z płynną regulacją czułości. Dodatkowo KINTA FX posiada możliwość sterowania przez dowolny sterownik DMX na 2 lub 9 kanałach lub korzystając z funkcji Master/Slave. Również w tylnej części znajdują się gniazda zasilające - wejście i wyjście w standardzie IEC, pozwalające na łączenie do 16 urządzeń w linii.


Czym wyróżnia się Chauvet DJ na tle innych producentów? Przede wszystkim ceną, która jest nieco wyższa w porównaniu z ceną urządzeń proponowanych przez firmy konkurencyjne. Co za tym idzie różnice są widoczne dla użytkownika gołym okiem. Chauvet nauczony potężnym doświadczeniem w produkcji m.in. ruchomych głowic przykłada ogromną wagę do stosowanych w swych urządzeniach soczewek. To właśnie poprzez zastosowanie wysokiej jakości optyki, soczewki przenoszą światło o wiele mocniejsze i wyraźniejsze niż konkurenci, mimo tego że wg. specyfikacji technicznej posiadają bardzo zbliżone wartości. 


Dane techniczne:

 • sterowanie DMX – tryb 2 lub 9 kanałowy
 • DMX IN/OUT - 3-pin XLR
 • źródło światła 4x 7,5W LED (1 red, 1 green, 1 blue, 1 white)
 • strobo:  16x 5W SMD white LED  
 • żywotność diód:  50,000 godzin
 • laser: 30 mW (zielony), 100 mW (czerwony)
 • wyjście IEC: do 15 urządzeń w linii 

Wszystkie efekty Chauvet DJ dostępne są od ręki, a także znajdują się w stałej ekspozycji w naszym showroomie. Szczegóły produktu
KINTAFX

Opis

Kolor światła
RGBW + white strobo
Wysokość
187mm
Szerokość
261mm
Głębokość
187mm
Waga
1,5kg
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu?
Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!


16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku