CHAUVET DJ SWARM 4FX

863,00 zł
Brutto
Ilość


CHAUVET DJ SWARM 4 FX - najlepszy efekt LED 3in1 dostępny od ręki w Show System! 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Show System wprowadza do oferty nową markę oświetlenia efektowego - CHAUVET DJ. Urządzenia tej właśnie firmy doceniane są przez realizatorów i duże firmy rentalowe na całym świecie, a dowodem na to jest chociażby ich obecność w większości riderów. Swoje uznanie w branży, CHAUVET zdobył też m.in. dzięki wytwornicy ciężkiego dymu - CHAUVET DJ NIMBUS - używanej przez szerokie grono klientów, począwszy od mobilnych DJ, zespołów muzycznych na firmach realizatorskich kończąc.


CHAUVET DJ Swarm 4 FX to najmniejszy z rodziny SWARM’ów efekt 3in1. Składa się on z 3 elementów:  klasyczny czterokolorowy efekt typu derby  - RGBA, bardzo mocny czerwono/zielony laser wytwarzający  tysiące ostrych i wyraźnych promieni oraz bardzo mocne, białe strobo. Całość daje nam szeroki zakres możliwości do tworzenia niezapomnianych pokazów świetlnych - nawet bez potrzeby użycia dodatkowego sterownika DMX.

gal-Swarm-4-FX-3.jpg

Na panelu tylnym znajduje się bardzo prosty i czytelny panel sterujący, zbudowany z wyświetlacza, czterech przycisków oraz pokrętła ustawień mikrofonu. Urządzenie może działać w trybie automatycznym, korzystając z kilku gotowych presetów, a także w trybie SoundActive reagując na dźwięki otoczenia zbierane przez wbudowany mikrofon z płynną regulacją czułości. Dodatkowo Swarm posiada możliwość sterowania przez dowolny sterownik DMX na 9 kanałach lub korzystając z funkcji Master/Slave. Również w tylnej części znajdują się gniazda zasilające - wejście i wyjście w standardzie IEC, pozwalające na łączenie do 15 urządzeń z serii SWARM.

Czym wyróżnia się Chauvet DJ na tle innych producentów? Przede wszystkim ceną, która jest nieco wyższa w porównaniu z ceną urządzeń proponowanych przez firmy konkurencyjne. Co za tym idzie różnice są widoczne dla użytkownika gołym okiem. Chauvet nauczony potężnym doświadczeniem w produkcji m.in. ruchomych głowic przykłada ogromną wagę do stosowanych w swych urządzeniach soczewek. To właśnie poprzez zastosowanie wysokiej jakości optyki, soczewki przenoszą światło o wiele mocniejsze i wyraźniejsze niż konkurenci, mimo tego że wg. specyfikacji technicznej posiadają bardzo zbliżone wartości. Dane techniczne: 

  • sterowanie DMX – tryb 2 lub 12 kanałowy
  • DMX IN/OUT - 3-pin XLR
  • źródło światła 2x 13W LED quad-color RGBA
  • strobo:  12x SMD white  
  • żywotność diód:  50,000 godzin
  • laser: 50 mW (zielony), 100 mW (czerwony)
  • wyjście IEC: do 15 urządzeń w linii 

Wszystkie efekty Chauvet DJ dostępne są od ręki, a także znajdują się w stałej ekspozycji w naszym showroomie. SWARM4FX
CHAUVET DJ

Opis

Kolor światła
RGBA
Wysokość
290mm
Szerokość
360mm
Głębokość
107mm
Waga
2,5kg
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu? Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!

16 innych produktów w tej samej kategorii: