Pioneer DDJ-RB kontroler dj

1 049,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny do tygodnia

DDJ-RB

Pioneer DDJ-RB kontroler dj

W model Pioneer DDJ-RB znajdziesz to wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć swoją przygodę z miksowaniem w programie rekordbox dj. Rozmieszczenie funkcji wiernie  przypomina to z naszych profesjonalnych odtwarzaczy- łącznie z przyciskami Play/Cue, tarczami Jog i miernikami poziomów. Korzystaj z padów funkcyjnych do uruchomiania Hot Cues, funkcji Beat Jump, efektów, a także nowej funkcji Sequence Call. Ten lekki i wszechstronny  kontroler posiada nawet nowe wyjście PC Master i idealnie nadaje się do częstych podróży - możesz go z łatwością dopasować do nowej torby DJC-B/WEGO3+BAG, która jest sprzedawana oddzielnie.
Kontroler są dostarczane wraz z oprogramowaniem rekordbox dj Plus Pack wartym 139 Euro. 

Kluczowe właściwości DDJ-Rb

Rozmieszczenie funkcji zgodne z rekordbox dj
Miksuj ulubione utwory w intuicyjny sposób za pomocą tarcz Jog, przycisków Play/Cue, pokręteł i suwaków, które odwzorowują rozmieszczenie funkcji oprogramowania rekordbox dj.
PC Master Out - używaj głośników kontrolera do sygnału Master, a kontrolera do odsłuchu na słuchawkach
Możesz wybrać odtwarzanie kanału master na głośnikach komputera, jednocześnie odsłuchując swoje miksy na słuchawkach podłączonych do kontrolera
Pady funkcyjne z funkcją Sequence Call
Stwórz sekwencje sampli, a następnie odtwarzaj je w dowolnym momencie bez potrzeby choćby dotykania komputera. Wszystko to dzięki nowemu przyciskowi Sequence Call. Pady funkcyjne pozwolą Ci natomiast wyzwalać Hot Cues, efekty, funkcję Beat Jump oraz Slicer.
Pozostałe funkcje:
  • Wbudowana karta dźwiękowa - wystarczy połączyć kontroler z komputerem za pomocą pojedynczego przewodu USB
  • Nagrywaj swoje miksy do rekordbox dj dzięki temu samemu przewodowi USB
  • Zasilanie przez USB - nie potrzebujesz zasilacza
  • Wysokiej jakości gniazdo mikrofonowe - bez zakłóceń nawet przy wysokiej głośności 
  • Mobilny - lekki i łatwy w transporcie
 
DDJ-RB
PIONEER
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu? Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!

16 innych produktów w tej samej kategorii: