Pioneer DDJ-SZ2 Profesjoanlny czterokanałowy kontroler

8 021,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny do tygodnia

Pioneer DDJ-SZ2

 

Profesjoanlny czterokanałowy kontroler dla kreatywnych i rozwojowych graczy!

 

DDJ-SZ2 zbudowany jest na solidnych fundamentach jego poprzednika DDJ-SZ. Ta solidna konstrukcja pozwala nam na dostęp do funkcji dodanych ostatnio do Serato DJ tj. including key shift (zmiana tonacji), key sync (synchronizacja tonacji), pitch play and Serato Flip . Został zmniejszona latencja joga tak aby scratchowanie było jeszcze bardziej responsywne i precyzyjne.

DDJ-SZ2 dostarczany jest w zestawie z najnowsza wersja Serato DJ, the Pitch n’ Time and Serato Flip expansion packs co znaczy że możesz cieszyć się nowymi funkcjami zaraz po wyciągnięciu urządzenia z pudełka.

Wyposażony jest w wygodne, duże jogi i znakomity wyświetlacz. Ma on wbudowaną 8 kanałową kartę dźwiękową, 4 kanałowy sprzętowy mikser oraz tzw. colour effects.

Dzięki możliwości współpracy z oprogramowaniem Serato DJ, kontroler DDJ SZ2 z pewnością spełni oczekiwania także wyjątkowo wymagających osób zajmujących się tworzeniem muzyki.

 

DDJ-SZ2
PIONEER
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu? Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!

16 innych produktów w tej samej kategorii: