• Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

Pioneer DJ kontroler MIDI DDJ-SR2

DDJSR2
2 397,56 zł

Ilość

Dostępny do tygodnia

Pioneer DJ kontroler MIDI DDJ-SR2

KONTROLA TONACJI

DDJ-SR2 posiada dedykownae przyciski umożliwiające łatwią zmianę tonacji utworu w programie Serato DJ. Ten 2 kanałowy kontroler bazuje na innych profesjonalnych urządzeniach marki Pioneer.  DDJ-SR2 wyposażony jest w wielokolorowe pady (Performance Pads), pasek dotykowy do przeszukiwania utworu, 2 kanałowy mikser i wiele innych zamknięte w jednej obudowie i 18% lżejsze od poprzednika dla łatwiejszego transportu na imprezę.

Korzystaj z pełnego pakietu Serato DJ dołączonego do urządzenia włącznie z dodatkiem Pitch’nTime który pozwoli Ci miksować utwory w ekstremalnie różnym tempie.

GŁÓWNE FUNKCJE

SERATO PITCH ‘N TIME DJ CONTROLS

Dedykowane przyciski do kontroli tonacji w Serato DJ. Wybierz jeden z trybów Key Shift, Key Sync lub Key Reset.

WIELOKOLOROWE PERFORMANCE PADS

Używaj dużych, podświetlanych na różne kolory Padów do wyzwalania Hot Cue, używanie efektu Roll oraz Samplera. Pady dostosowują swój kolor zależnie od wybranej funkcji lub statusu odtwarzania.

PORTABLE DESIGN

Lekka i przejrzysta konstrukcja wyposażona we wszystko czego potrzebuje profesjonalny DJ. Możliwość zasilania z przewodu USB lub zewnętrznego zasilacza.

MULTIPLE CONNECTIONS

Symetryczna wyjścia XLR pozwalają łatwo podłączyć się do profesjonalnego nagłośnienia. Dodatowe wyjście Maser2 oraz Booth (TRS) dla kontroli Twoich miksów, poza tym możesz użyć DDJ-SR2 jako miksera dla gramofonów lub odtwarzaczy CD.

LARGE JOG WHEELS

Pomimo mniejszych rozmiarów w DDJ-SR2 umieszczono duże JOGI o wysokiej dokładności, aby  dać odpowiednią kontrolę podczas miksu i scratchu.

Mikser Audio

W pełni funkcjonalny analogowy mikser z kontrolą czułości wejścia, korekcją oraz Filtrem dla zewnętrznych urządzeń (PHONO/LINE). Mikser działa nawet bez podłączonego komputera.

Podwójny wskaźnik wysterowania

Kontroluj poziom sygnału równocześnie na wyjściu master jak i obu kanałach miksera.

Needle search

Dotykowy pasek do szybkiego i intuicyjnego przewijania utworu.

DVS upgrade-ready

DDJ-SR2 jest kompatybilny z dodatkiem Serato DVS Expansion Pack dzięki któremu możesz skreczować i kontrolować odtwarzanie z pomocą płyt z kodem czasowym zarówno z CDJ jak i gramofonu.

Szczegóły produktu
DDJSR2
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu?
Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!


16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku