Pioneer DJM 850 Profesjonalny mikser dj'ski

6 130,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny do tygodnia

Pioneer DJM 850

 

Profesjonalny mikser dj'ski

 

DJM-850 to doskonały wybór pod względem cenowym, ponieważ zachowuje ulubione przez użytkowników cechy i właściwości swojego poprzednika,
wykorzystując wysokiej klasy konstrukcję klubowego miksera DJM-900nexus dodając od siebie kilka innowacyjnych efektów.

Funkcja Beat Colour Effect to pierwsza tego typu właściwość w branży oferując dodatkowy poziom kontroli nad znakomitą funkcją Pioneera - Colour Effects.
Beat Effect analizuje ścieżkę dźwiękową podawaną na wejściu każdego kanału i łączy zmiany w poziomie głośności z innymi parametrami,
dzięki czemu DJ może płynnie wtopić nowe dźwięki i efekty to swojego miksu. Zintegrowana czterokanałowa karta dźwiękowa stereo sprawia,
że konfiguracja urządzenia staje się niezwykle prosta, ograniczając się tylko do podłączenia komputera lub laptopa tylko przy użyciu jednego przewodu.

Model dostępny także w kolorze srebrnym lub białym.

1. Wbudowana czterokanałowa karta dźwiękowa stereo

 • DJM-850 zawieraj wydajną kartę dźwiękową umożliwiając jednoczesne wprowadzanie i wyprowadzanie sygnału 24-bity/96 kHz, więc nie ma mowy o utracie jakości po przepuszczaniu przez mikser.
 • Trzy współczynniki próbkowania (96 kHz/48 kHz/44.1 kHz) umożliwiają nagrywanie muzyki, produkcję oraz najwyższej jakości sety DJskie.
 • Podłączenie komputera wymaga jednego przewodu USB, dzięki czemu DJ może rozpocząć odtwarzanie muzyki niemal natychmiast po podłączeniu. Fanatycy oprogramowania mogą również maksymalnie wykorzystać kontrolę scratch dzięki kompatybilności miksera z funkcją timecode w w cyfrowych systemach winylowych takich, jak Traktor.
 • Poręczne narzędzie Pioneer wprowadzone na rynek wraz z DJM-850 jest połączone z komputerem umożliwiając DJ-om konfigurację miksera, karty dźwiękowej i prowadzenia dźwięku zgodnie z osobistymi preferencjami.

 

2. Wbudowana czterokanałowa karta dźwiękowa stereo

 • DJM-850 wykorzystuje bardzo popularną technologię studyjną łączenia w łańcuch w celu dodania nowego elementu do bajecznie prostej w obsłudze funkcji Pioneer Colour Effects bez komplikowania sposobu użytkowania.
 • Korzystając z przycisku Beat, automatycznie dodany zostaje kolejny wymiar dźwięku podczas stosowania funkcji Colour Effects. Beat Colour Effect analizuje sygnał wejściowy audio każdego kanału i bezpośrednio łączy rytmiczne zmiany w poziomie głośności parametrem: rezonans dla Filter i Crush, powtarzanie beatu dla Cutter i 'ducking volume' dla Noise Effect.
 • Ten dodatkowy poziom kontroli stał się podstawą w produkcji muzyki dance z uwagi na sposób wtapiania nowych dźwięków i efektów do miksu.

 

3. Poprawiona funkcja Beat Effects z nowym FX Boost;

 • Mikser oferuje użytkownikowi dostęp do 13 wzmocnionych efektów Beat. Wraz z ulubionymi starymi efektami, DJM-850 zawiera niewiarygodne efekty wysokiej klasy Reverb oraz dźwięk inspirowany echem taśmy Spiral Effect z DJM-900nexus. Specjalnie dla DJM-850, Pioneer przedstawia Up Echo, który produkuje miks z większą rezerwą i kontrolą.
 • Replikując efekty dźwiękowe z dotykowego X-pada w DJM-900nexus, funkcja 'FX Boost' umożliwia bardziej aktywne działanie pokrętła Level/Depth niż w przypadku standardowego sterownika Wet/Dry. Obróć na położenie 12 godziny w celu uzyskania pełnego mokrego efektu i obracaj dalej w celu dodania Pitch Up do Up Echo oraz High-Pass Filter do Reverb.

 

4. Izolator korekcji na każdym kanale

 • Każdy kanał zawiera trzypasmowy korektor (+6 dB do -26 dB) lub trzypasmowy izolator (+6 dB do -26 dB).
 • Emulując izolator najwyższego miksera w ofercie Pioneer - DJM-1000 - korektor nowego DJM-850 rozciąga zakres od wyciszenia -26 do całkowitego wyciszenia.

 

5. Wysokiej jakości dźwięk i znane w branży rozplanowanie pokręteł i przełączników

 • Nowy DJM-850 gwarantuje prestiżową reprodukcję dźwięku ze zredukowanymi zakłóceniami na poziomie najwyższej klasy urządzeń klubowych zawierając 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy wyjścia; 32-bity cyfrowy procesor dźwięku; separację analogowych i cyfrowych obwodów; oraz możliwie najkrótszą ścieżkę transmisji sygnału.
 • Interfejs DJM-850 odpowiada przyjaznemu rozkładowi klubowych mikserów Pioneera zapewniając swobodę i naturalność obsługi gdziekolwiek występ będzie miał miejsce.

 

6. Mocna konstrukcja dla DJ-ów, którzy uwielbiają grać

 • Podzespoły faderów DJM-850 są sprytnie umieszczone z dala od potencjalnych zagrożeń, dzięki czemu rozlane napoje nie są już dramatem dla użytkownika, jak ma to miejsce w przypadku innych mikserów.
 • Specjalny system Pioneera P-Lock Fader Cap zapobiega przypadkowemu przesuwaniu suwaków podczas użytkowania.

 

7. Mocna konstrukcja dla DJ-ów, którzy uwielbiają grać

 • DJM-850 jest ponadto można w pełni przyporządkować do standardu MIDI, przekształcając mikser w kontroler MIDI.
 • Gniazdo USB wygodnie umieszczono na górze miksera dzięki, czemu DJ może z łatwością podłączać inne urządzenia.
 • Mikser automatycznie przełącza się do trybu czuwania po pewnym czasie bezczynności.

 

19 inch Rack Mountable Yes
Frequency Response 20 Hz - 20 kHz
SN Ratio: Line 106 dB
Distortion 0.004%
Sampling Rate 96kHz/48kHz/44.1kHz
A/D, D/A Converter 24 bit, 32 bit
Headroom 19 dB
Power Consumption 30 W
Dimensions (W x D x H inches) 12.6" (W) × 15.0" (D) × 4.25" (H)
Weight 8 kg
DJM-850
PIONEER
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu? Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!

16 innych produktów w tej samej kategorii: