• Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

SHURE SE425-CL

SE425-CL
692,68 zł

Ilość

Dostępny do tygodnia

Słuchawki SE425 Sound Isolating ™ są wyposażone w dwa głośniki o wysokiej rozdzielczości, zapewniające wierny, naturalny dźwięk w bezpiecznej, dousznej obudowie z innowacyjnym odłączanym systemem przewodów.

Cechy:

- Dwa głośniki o wysokiej rozdzielczości (dedykowany głośnik wysokotonowy i głośnik niskotonowy) zapewniają dokładny i naturalny dźwięk w wygodnym i przenośnym opakowaniu.
- Odłączalny system kabli umożliwia wiele opcji łączności w celu zapewnienia długoterminowej kompatybilności, aktualizacji i łatwości konserwacji.
- Dźwięk Izolowanie bloków konstrukcyjnych do 37 dB odgłosów z zewnątrz w celu wciągającego słuchania bez względu na to, gdzie jesteś.
- Bezpieczna, zauszna konfiguracja utrzymuje słuchawki w miejscu i kable z dala od drogi dla niezrównanego, długotrwałego komfortu.
- Przejrzysty model SE425 zawiera standardowy przezroczysty kabel o długości 3,5 mm, elegancki futerał, adapter 1/4 "i zestaw do dopasowania z szerokim wyborem rękawów do indywidualnego dopasowania.


Srebrny model komunikacji:
- Wyposażony w uniwersalny kabel komunikacyjny 3,5 mm z wybieralną funkcjonalnością iOS / Android.
- Pilot Inline i mikrofon umożliwiają płynną kontrolę połączeń telefonicznych, poleceń głosowych oraz łatwo dostępnych funkcji odtwarzania głośności i muzyki.
- Paruje z większością telefonów, laptopów i tabletów z łącznością Bluetooth 4.1 i zapewnia do 8 godzin pracy na baterii i 30 stóp (10 metrów) zasięgu bezprzewodowego.
- Zawiera kabel komunikacyjny Bluetooth 4.1, uniwersalny kabel komunikacyjny o długości 3,5 mm, kabel do ładowania micro-USB, klips na ubrania, adapter ¼ ", wysokiej jakości futerał i zestaw do dopasowania z szeroką gamą rękawów.
Szczegóły produktu
SE425-CL
Masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu?
Podaj adres email i/lub numer telefonu, a odpiszemy lub zadzwonimy do Ciebie!


16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku