Show System jest w Polsce bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem wielu produktów uznanych światowych marek. Służymy pomocą począwszy od etapu wstępnej konfiguracji systemu, poprzez prace projektowe, dostawę i uruchomienie, po usługi serwisowe.

W zakresie naszej oferty znajdują się również rozwiązania dotyczące nagłośnień obiektów użyteczności publicznej oraz systemy wizualizacji, a w szczególności wyposażenie techniczne sal konferencyjnych i audytoryjnych, a także oświetlenie i efekty sceniczne oraz architektoniczne.

Show System wkracza ze swoim doświadczeniem wszędzie tam, gdzie kończy się standardowe oświetlanie i nagłaśnianie. Wieloletnie doświadczenie zatrudnionych w firmie osób procentuje wysoką jakością obsługi. Pracownicy firmy wspomagają biura projektowe i inwestorów podczas całego procesu inwestycyjnego, począwszy od przekazania swojej wiedzy na temat najnowocześniejszych technologii (na etapie opracowywania koncepcji), poprzez współpracę projektową jak i wykonawczą (realizacja projektu).

Co najważniejsze, firma dostarcza wszelkie niezbędne urządzenia i materiały potrzebne do zrealizowania projektu. Projektanci i inwestorzy często nie zdają sobie sprawy z dostępnych technologii i możliwości które one stwarzają. Dlatego tak istotna jest współpraca z właściwymi specjalistami. Technicy firmy pozostają do dyspozycji projektantów na każdym etapie inwestycji. Konsultacje traktowane są w sposób niezobowiązujący i w miarę potrzeb łączone są również z prezentacją urządzeń w miejscu i formie dogodnej dla inwestora.

Doradztwo

Show System to firma, której aktywność bazuje na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy pracowników. Dzwoniąc lub pisząc do nas masz pewność, że doradzać będą najlepsi fachowcy z branży.

Instalacja

Firma oferuje kompleksowe i przystępne cenowo usługi. Klienci Show System mają pewność, że niezależnie od rozmiaru instalacji, zostanie ona wykonana na najwyższym poziomie.

Dane związane z prowadzeniem działalności gospodarczej

Nazwa firmy: Show System sp. z o.o. spółka komandytowa
Adres siedziby: 62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Marianowska 6
NIP: PL6652608127
REGON: 311557555
BDO: 000008081
KRS: 0000581970 (Sąd Rejonowy w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy KRS)
Bank: Santander Bank Polska S.A.
Nr konta: 51 1090 1199 0000 0000 1916 3572

Śledź nas na Facebooku