Wszystkie towary będące w ofercie sklepu Show System są fabrycznie nowe, nieużywane, legalnie wprowadzone na rynek. Dokładamy wszelkich starań, aby cennik prezentowany na stronie był zawsze aktualny, jednakże brak stabilności na rynku walutowym, powodujący znaczne wahania kursów może sprawić, iż podana cena będzie nieaktualna. W takim wypadku zawsze informujemy o tym klienta przed wysłaniem towaru.

W związku z powyższym nasz cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedla orientacyjną cenę towaru. Wszystkie ceny są wyrażone w walucie polskiej (PLN) i zawierają podatek VAT. Podane ceny urządzeń nie zawierają cen żarówek oraz innych materiałów eksploatacyjnych chyba, że zapis w cenniku sugeruje inaczej.

Przy zamówieniach większych ilości urządzeń istnieje możliwość negocjowania cen, bezpośrednio z handlowcem Show System.

Ceny produktów w sklepie internetowym są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Prezentowane w sklepie internetowym produkty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zawarte w opisie urządzeń informacje są zgodne z danymi producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane dane techniczne i informacyjne nie zawierają uchybień lub drobnych błędów, które nie mogą stanowić podstawy do ewentualnych roszczeń.

Prezentowane zdjęcia służą celom poglądowym, mają charakter jedynie informacyjny i mogą odbiegać od rzeczywistości. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji zakupu prosimy o kontakt z Działem Handlowym (adresy w zakładce Kontakt).

Śledź nas na Facebooku